Rádio FestDobráMuzička sa pokrstí v sobotu 1.8.2020 na FestDobrýchRybníkoch

Priatelia, každý počin by si zaslúžil aj slávnostnejšie uvedenie do života… a preto sme sa rozhodli, že Rádio FestDobráMuzička bude mať svoj oficiálny krst. Nakoľko všetky kultúrne akcie trpia obmedzeniami kvôli korone, tak sme sa rozhodli že ten pomyselný krst sa uskutoční na podujatí, ktoré je naše domovské a najväčšie – FestDobréRybníky. Tie sa už tradične uskutočnia na prelome leta 31.7-2.8.2020 v kempingu Rybníky v katastri obce Opatovce okr. Trenčín. V sobotu 1.8. tak vo večerných hodinách bude dielo oficiálne pokrstené a krstných rodičov bude hneď niekoľko. Veľmi si vážime, že pozvanie prijal fenomenálny bluesman a pesničkár z Južnej Afriky Gerald Clark spolu s Romanom Horkým (Kamelot) a tiež Peter „Molko“ Molitoris z Bobovej Diéty. Ľudia, ktorí sú nám veľmi blízky a tiež zastupujú slovenskú, českú a svetovú scénu. Lístky na celé podujatie kúpite aj tu: https://www.inviton.eu/e-10443/festdobrerybniky-2020-exfestdobrebohunice
Dôležité info: V týchto dňoch sme upgradovali na lepšie a zmenili sme server Rádia FestDobráMuzička. Viacerí ste si to ani nemohli všimnúť, ale niektorí najmä tí, čo počúvate cez iradia a rôzne aplikácie ste možno zaregistrovali výpadok. Postupom času získajú všetky aplikácie, či iradia informácie o tejte zmene, avšak všetko niečo trvá a nie je v našej moci všetkých informovať, lebo možností ako počúvať Rádio FestDobráMuzička je veľa. Preto Vás chcem poprosiť o trpezlivosť ako aj ak máte kontakt na Vašu aplikáciu, či výrobcu iradia, tak im prosím prepošlite tieto dve linky, ktoré by im mohli byť nápomocné k rýchlemu znovunabehnutiu vysielania:
http://radioserver.online:8826/festdobre.mp3
a pre web ak má https:
https://radioserver.online:9826/festdobre.mp3
samozrejme Rádio môžete počúvať stále aj zo stránky www.festdobre.sk , kde máte vpravo hore odkaz na Rádio FestDobráMuzička…. Ďakujeme za priazeň, za podporu a za zdieľanie. Vidíme sa na krste na FestDobrýchRybníkoch už o týždeň.

Pridajte Komentár