Organizačné pokyny + nový prístup na FDR /zmena v parkovaní,…

Vstup do areálu je možný od štvrtka 16:00. Prosíme, aby ste akceptovali tento čas nakoľko i my potrebujeme zabezpečiť pre Vás všetky stavby a z hľadiska i Vašeho komfortu a bezpečnosti je to nevyhnutné. Ukončenie festivalu je v nedeľu v doobedňajších hodinách.

Cena za sprchy, bazén i toalety je zohľadnená už v cene permanentky a nebude účtovaná zvlášť.
 
Ak prídete s autom, alebo karavanom v čase od štvrtka 16:00 do piatka 15:00 a ak to bude ešte možné z kapacitných dôvodov budete môcť zaparkovať v areáli za poplatok, ktorý si účtuje prevádzkovateľ autokempingu /
cenník za jeden deň a noc: auto pri stane: 2,5,- eur/deň, karavan-príves: 4,-eur/deň, autokaravan: 5,- eur/deň , prívod elektriny 3,5eur/deň
Avšak upozorňujeme, že prívod elektriny ako i priestory sú limitované z kapacitných dôvodov.
S autom a ani s prívesom nebude možné odísť z týchto priestorov do nedele ranných hodín.
Vstup do tohto autostanového a karavanového mestečka je cez hlavnú bránu kempingu.
Pre ostatných príchodzích, ktorí budú parkovať mimo areál a tým pádom majú i prípadné stanovanie bezplatne  je vyčlenené bezplatné parkovisko pred vstupom do kempingu. POZOR asfaltové parkovisko, ktoré sme využívali v minulosti hneď pri hlavnej ceste už nie je k dispozícii.  Vjazd do kempingu je z dvoch strán: oproti firme DALITRANS/ čerpačke DALIOIL je vstup ku kempingu Rybníky avšak táto cesta sa v súčasnosti rekonštruje pre účely cyklochodníka. Poprosíme Vás preto aby ste pokiaľ sa dá uprednostnili cestu z cesty 61 (Nové Mesto nad Váhom – Trenčín). Do kempingu je jedna hlavná brána pre všetkých návštevníkov, účinkujúcich, remeselníkov, či štáb.
Ak sa predsa len rozhodnete využiť príjazd od cesty E572 (Bánovecká cesta), prosím zvýšte maximálne opatrnosť nakoľko je už táto využívaná aj ako cyklochodník.
 
V rybníku je oficiálny zákaz kúpania. Nakoľko má byť teplo a slnečno, tak bude vyhradená pláž pre osvieženie od 09:00-19:00.  Po tejto dobe Vás budeme žiadať opustiť vody rybníka. Na osvieženie Vám poslúži bazén, prípadne vyhradená zóna pri pláži. Poprosíme Vás o dodržiavaní týchto pravidiel. ĎAKUJEME.
 
Ak chcete používať vlastné lode – jedine s plávacími vestami a bez motora. Na mieste pôsobí hasičská hliadka so záchranným člnom a žiadame dodržiavať jej pokyny.
Festival je dogfriendly a horsefriendly avšak žiadame, aby ste mali svojich miláčikov na vôdzke a prípadné exkrementy si po nich zbierali. Nedopustili tiež aby značkovali stany, či príslušenstvo festivalu (ako ohrady, ploty, banery, či reproduktory.

Pridajte Komentár