Prvé mená na FestDobre 2024 zverejnené

Ahoj Priateľu, v roku 2023 sme presťahovali po 7 rokoch FestDobréRybníky na nové krásne miesto. A aj keď s malou dušičkou, ale dľa Vašich ohlasov podarilo sa. Dostali sme výnimočnú príležitosť priblížiť sa opäť bližšie do našeho rodiska… Tam, kde sme s podporou folk a country aj začínali… Môžete sa tak tešiť po FestDobrýchBohuniciach (2016-2015), FestDobrýchRybníkoch (2016-2022) na niečo ďalšie verím, že výnimočné…: FestDobréMoravany 2024 sa udejú v novom termíne a to 4-7. júla 2024. Po 15 rokoch, kedy sme mali termín vždy posledný víkend v júli a z toho nám 9x vytopilo búrkami a tiež s veľa podujatiami v okolí sme nakoniec siahli ku zmene v termíne. Využijeme tak i štátny sviatok a pridáme ďalší plnohodnotný deň nadupaný žánrami folk, country, bluegrass, world music, ethno, blues… Prví interpreti sú už zabookovaní a snažili sme sa, aby ste si užili nielen legendy týchto žánrov, ale aj nové talenty. Niektorí interpreti budú u nás po veľmi dlhom období a veľmi sa tomu tešíme. Tu sú prvé zverejnené mená:

štvrtok: Janko Svetlan Majerčík, Janka Máčovská, Katka Koščová a Daniel Špiner, Maťko Geišberg a Nany Hudák, (prekvapenie večera a ďalších ešte zverejníme),

piatok: Karel Plíhal, Roman Horký, Peter Juhás, Pekaringo, RuNa, Katka Koščová a Neřež (spomienka na Zuzku Navarovú), Cafe Edit, Thom Artway, Lekra, Moruša, PaciPacifik a veľa ďalších

sobota: František Nedvěd ml. Peter Bič Project, KaTea, PeLaMi, Vojta Kiďák Tomáško, Žalman a Spol, Marien, Rolničky, .. a veľa veľa ďalších
nedeľa….
Predpredaj začína tradične už koncom júla 2023 a tak si na našom festivale budete mať možnosť kúpiť výrazne zľavnené permanentky na rok 2024.

Predpredaj: 1.vlna do konca augusta za 30,-eur, 2.vlna do konca októbra 34,-eur, 3. vlna: do konca januára 36,- eur, 4. vlna: február-apríl: 38,-eur, 5.vlna: máj: 40,-eur, 6.vlna: jún-3.7: 45,-eur, na mieste: … ,-eur/4dni.
Viac informácií už čoskoro a samozrejme najviac už koncom júla na festivale, ktorý prinesie i výrazné zmeny… ĎAKUJEME za dôveru a podporu.
Ďakujeme, že do udalosti na facebooku: https://www.facebook.com/events/996968184766385 pozývate svojich priateľov a že nás zdieľate. Veľmi nám tým pomáhate.

Budeme asi potrebovať pomôcť či už personálne (čiže ak sa chceš pridať do tímu), ale taktiež finančne (čiže ak vieš o zamestnávateľovi, firme, ktorý by rád pomohol našej myšlienke ukazovať na Slovensku niečo iné a výnimočné), … tak sa prosím ozvi na cali@festobre.sk … no a veľkou podporou nám budeš ak si v predpredaji zakúpiš permanentky. Okrem toho, že ťa vyjdu výrazne lacnejšie, tak nás podporíš v období príprav, kedy to naozaj veľmi potrebujeme. Permanentku si môžeš zakúpiť aj cez: vstupenky@festdobre.sk a či už ju využiješ ako darček k vianociam, alebo ako istotu, že ju chceš mať s partiou za zvýhodnenú cenu,… vždy to bude veľká podpora pre nás.

Zvýšenie ceny vstupenky je v náväznosti na ďalší pridaný deň v dramaturgii ako aj stále sa zvyšujúce náklady (kapely, nájmy, technika, reklama, služby…) Verím, že to pochopíš a budeš nám i naďalej verný. Ak si uvedomíš, že samostatný koncert jednej kapely je častokrát okolo 20,- eur tak s uvedomením koľko zvučných mien je už teraz zverejnených v dramaturgii prídeš s pochopením. ĎAKUJEME

VSTUP DO AREÁLU BUDE MOŽNÝ OD ŠTVRTKU 16:00. PROSÍME, ABY STE TENTO ČAS DODRŽIAVALI, NAKOĽKO NEBUDE MOŽNÉ VÁS VPUSTIŤ Z LOGISTICKÝCH A TECHNICKÝCH DOVODOV SKOR. ĎAKUJEME

Vstup do areálu vo štvrtok bude pravdepodobne umožnený len majiteľom štvordňových permanentiek zakúpených lacnejšie v predpredaji, alebo zakúpených vo štvrtok priamo na mieste od 16:00, kde bude cena minimálne 44,-eur.

Dôležité info: v cene predpredajovej permanentky nie je zahrnuté: parkovné za karavan, obytný príves, auto, či elektrina v areáli. Tieto privilégia budú prednostne posielané mailom majiteľom permanentiek začiatkom roka 2024.