Jediný slovenský koncert Poutníkov k 50. výročiu sa udeje na FestDobrýchRybníkoch

Legendárna bluegrassová skupina Poutníci je stálicou na festdobrých pódiách. Či už to bolo na FestDobrýchBohuniciach, alebo po presťahovaní a premenovaní v roku 2016 na FestDobrýchRybníkoch. Aj preto si zoskupenie okolo Jiřího „Karas“ Polu vybralo práve toto podujatie pre unikátny koncert k oslave ich tohtoročného 50-teho jubilea. Vôbec jediný ich koncert na Slovensku bude výnimočný aj krstom najnovšieho albumu „Stíny na střechách.“
Poutníci dovedna so spomínaným albumom vydali 16 LP alebo CD. Ten posledný bude mať na Slovensku jedinečný krst a to 1.8. o 22:00 na podujatí FestDobréRybníky pri Trenčíne.
Okrem jubilujúcej legendy sa na festivale v kempingu Rybníky Opatovce predstavia aj Roman Horký (Kamelot), Juraj Ďuri Hnilica, fenomenálny bluesman a pesničkár Gerald Clark z Južnej Afriky, Divozel, PaciPacifik, Bobova Diéta, Devítka, Peter Juhás, Jasoň, PeLaMi, KaTea, Robo Hulej, Funny Beans, Cafe Edit, Rudy Bujna, Pltníci, Rolničky, Robo Hulej, Lekra, Ľubo Konečný, Robo Polešenský, Ivan Cali Podolský, Vlado Nosáľ a ďalší.
Okrem hudobného programu sa návštevníci tohoto obľúbeného podujatia môžu tešiť aj na remeselné trhy, sprievodný program pre celú rodinu. V náväznosti na opatrenia v svislosti s obmedzeniami k podujatiu finišuje predpredaj za zvýhodnené ceny.

Pridajte Komentár