HLAVNÉ PARKOVISKO NA DRUŽSTVE

PARKOVANIE:
nesmierne sme vďační, že sa nám podarilo vybaviť parkovanie pre väčší počet áut a to tak aby sme čo najviac odbremenili hlavný cestný ťah v obci. Vďační sme za to moravianskemu družstvu a spoločnosti Slovetra, ktorí sú nám veľmi nápomocní pri prípravách. Preto prosím zvýšte pozornosť nasledujúcemu oznamu. Odchytné parkovisko pre návštevníkov festivalu bude na Roľníckom družstve , adresa: Na výhone 200 v Moravanoch nad Váhom. https://goo.gl/maps/HanHLfnmUoZXrA1A7 Z hlavnej cesty Vás povedú označenia. Parkovné bude za dobrovoľný príspevok 2,- eur pre naše občianske združenie a pomôže nám veľmi pri organizácii. Táto suma je jednotná, či už budete parkovať počas celého festivalu, alebo prídete len na jeden deň. Na mieste Vás budú čakať regulovčíci dopravy a parkovisko bude zabezpečené počas celého dňa i noci. Hodinu po skončení programu bude každý deň brána zatváraná, ale v prípade nutnosti bude už spomínaná stála služba.
Z tohto parkoviska je to len cca 100m k zadnej bráne areálu parku a kaštieľa kde sa festival koná. Na tejto bráne bude taktiež predaj lístkov na festival. Prosím využívajte v maximálnej miere toto parkovisko na družstve, máte tak možnosť sa bezpečne dostať priamo na festival.
Parkovanie pre karavany, autostany v areáli bude k dispozícii len privilegovaným, s ktorými komunikujeme mailami. Toto privilegované parkovisko je už vybookované a nasledovné hodiny dostávajú majitelia tohto miesta informácie o príjazde, ktorý je možný len štvrtok špeciálnym vstupom. Nie je okrem dohodnutých spomenutých majiteľov tohto miesta možnosť vpustiť ďalšie vozidlá. Prosím rešpektujte toto, je to pre Vašu i našu bezpečnosť a plynulý chod festivalu.
P.S.: informácia pre stanujúcich presne tou istou cestou od družstva sa potom môžete dostať i k Váhu, ak by ste sa chceli aj počas festivalu ovlažiť, zaplávať si,…