FestDobréRybníky 28.-31.7.2022 – veľká oslava s nadupaným programom

Priatelia, je to tu… už dlhšie sa to chystá, no už teraz môžeme zverejniť prvé zverejnené mená pre rok 2022: SIMA MAGUŠINOVÁ, JANEK LEDECKÝ (oslava 60 rokov), KAMELOT (oslava 40. rokov), ŽALMAN, MARIEN, POKÁČ, VOJTA KIĎÁK TOMÁŠKO (oslava 75 rokov), NEŘEŽ, DRUŽINA, BOBOVA DIÉTA (oslava 20 rokov), GERALD CLARK, JASOŇ, FUNNY BEANS, VIERKA ŠUSTEKOVÁ a hostia, JANKA MÁČOVSKÁ, PETER JUHÁS, ĽUBO KONEČNÝ, ROBO POLEŠENSKÝ, IVAN CALI PODOLSKÝ, SILO, ADRIAN BLOOM (Ado Juráček), MATEJ STRUHÁR, PELAMI, MÁRIO GLANIS ZEMAN a MAJČA KNOPPOVA, DANO GOROG,…. ďalšie mená zverejníme ešte v priebehu roka 2021 .Prvých 150 záujemcov o udalosť, ktorý kliknú „zúčastním sa“ bude mať privilégium získať permanentku na nasledujúci rok naozaj mega festdobre výhodne (obdržia osobnú správu cez messenger, alebo napíšte na vstupenky@festdobre.sk ). Ostatní môžu zakúpiť stále veľmi výhodnú permanentku aj cez sieť inviton tu:A viete čo? Ani sme to nevedeli… ale keď ste diváci v roku 2006-2007 v knihe návštev našeho podujatia (vtedy ešte prvý rok so starým názvom CountryFest Bohunice) písali, že „tak toto boli festdobré Bohunice“… tak sme netušili, že vzniká značka pod ktorou už nasledujúci rok začali s názvom FestDobréBohunice a ďalšie aktivity ako koncerty, festivaly, portál, relácie v rádiu a nakoniec aj Rádio FestDobráMuzička… takže budúci rok oslavujeme 15 rokov tejto našej „značky“ a 22 rokov celkovo mojej činnosti v organizovaní podujatí. Bude sa písať rok 2022 a vy sa na FestDobrýchRybníkoch budete koncom júla mať naozaj na čo tešiť. Ak budeme musieť kapacitu opäť obmedziť, tak je pre Vás jasná správa, aby ste veľmi neváhali s kúpou zvýhodnenej permanentky.ĎAKUJEME majiteľom Kempingu Rybníky Opatovce (najlepší kemp v roku 2020) za výborné podmienky a že nám aj pre rok 2022 umožnili poskytnúť Vám kvalitné služby za prijateľné ceny.
Dôležité info: v cene predpredajovej permanentky nie je zahrnuté: státie pre auto, karavan, obytný príves, elektrina v areáli. Viac informácií o týchto extra službách kempingu pre svojich návštevníkov prinesieme už čoskoro. Pre tieto služby bude možné v blízkej dobe zakúpiť extra miestenka a preto sledujte udalosť pozorne a pridajte sa, aby Vám informácia o limitovanej miestenke neušla.
Areál kempingu je pre účely festivalu rezervovaný od štvrtku 28.7 do nedele 31.7.2022. Možný príchod je od štvrtku 12:00. Pre karavanistov a autostany bude možné prísť vo štvrtok od 12:00-21:00 alebo piatok od 8:00-12:00. Možný príchod pred týmto časom je len so súhlasom prenajímateľa kempu a so zaplateným vstupom. Žiadame riadiť sa pokynmi usporiadateľa a majiteľov kempu, nakoľko nie všade bude možné kempovať, stanovať, či stáť s karavanom. Mapka areálu bude včas k dispozícii. Viac info na info@festdobre.sk
vstupenky nájdete na info@festdobre.sk , alebo na https://www.inviton.eu/e-12080/festdobrerybniky-2022