KARTA FestDobre

KARTA FestDobre

FestDobre vernostnú kartu môžete získať aj spôsobom, že si vyplníte údaje v nasledovnom formulári. Zaraďujete sa tým aj do žrebovania o lukratívne ceny v hodnote viac ako 1000,-eur
Link na formulár: https://docs.google.com/forms/d/10qwDtCb8vQea8aZjxXfdHmNuvkwmERvNdxCNC0j9eic/viewform?usp=send_form

Roky som sa zamýšľal nad tým ako komunikovať s tak vernou komunitou a ako Vás odmeniť, že ste verní myšlienke podporovať najmä slovenské kapely a tak trošku ukazovať kladný vzťah k prírode, ľudským hodnotám a zážitkom, ktoré sa snažím každoročne vytvárať. Navyše ak je podujatie nekomerčné a je z väčšej časti dotované z vlastného vrecka môže sa zdať, že je to len o jednej osobe.
MY SPOLU TVORÍME FESTDOBREBOHUNICE a už čoskoro dokončujem projekt, ktorý sa Vám odvďačí za Vašu lojálnosť a vernosť.
Posledné roky som testoval vernostný program najväčšieho nákupného spoločenstva na svete a podarilo sa mi prepojiť FestDobre s ním. Tento rok sa mi konečne podarilo dotiahnuť aj technické výzvy a máme tu FestDobre vernostnú kartu, ktorú môžete využívať nielen na našich a spriatelených podujatiach, ale aj v desaťtisíckach obchodoch v 46 krajinách.
Čo je skvelé, nestojí Vás to nič, len chvíľku pre vyplnenie Vašich osobných údajov, aby sme vedeli kam vernostnú kartu zaslať a ako Vás informovať o tom, čo chystáme.
Čo je cieľom FestDobrej vernostnej karty? Spojiť nás! Festivaly, promotérov, kapely, fanúšikov, návštevníkov. A prečo? Aby sme si spoločne dokázali nielen pomáhať, ale aj užívať príjemné chvíle pri dobrej muzičke. S priateľmi a kamarátmi, s rodinami, partnermi…. jednoducho aby nám bolo festdobre a nielen v Jaslovských Bohuniciach.
Každý, kto má rád túto hudbu, vôňu prírody, kamarátstva, zážitky má možnosť získať bezplatne kartu výhod, s ktorou sa podporujeme navzájom.
Veľmi si vážim každého, kto moju ponuku prijal. Či už sú to prvé festivaly, s ktorými už teraz chystáme spoluprácu na nasledujúce obdobie. Ale taktiež kapely, ktoré spoločne podporíme ukázať ich talenty. Podporíme aj Vás nakoľko sa na naše podujatia budete môcť dostať naozaj výhodne a po celý rok. Navyše FestDobre vernostnú kartu môžete používať v mnohých obchodoch a prevádzkach nielen na Slovensku, ale aj napríklad na dovolenke v zahraničí. Môžete tak ušetriť na Vašich bežných nákupoch.
Verím, že oceníte našu snahu spríjemniť Vám chvíle s priateľmi, kamarátmi, rodinou.
Zašlite na loyaltyprogram@festdobre.sk Vaše meno a priezvisko, mobil a mesto odkiaľ pochádzate a my Vám darujeme bezplatnú FestDobre kartu plnú výhod.
ĎAKUJEME ZA PODPORU
foto pre mesh

2 komentáre k článku “KARTA FestDobrePridajte vlastný →

  1. Ahoj, asi pred mesiacom som vyplnila udaje vo formulari na uvedenom linku, ale kartu som zatial nedostala, trva to dlhsie alebo je problem v niecom inom? Dakujem, Ivet.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *