Sprievodný program FestDobréRybníky 2019

SPRIEVODNÝ PROGRAM FDR 2019 – Časový harmonogram
Sprievodný program – detský svet

PIATOK

12,00 hod Divadielkovo – Dramatické interaktívne improvizácie na motívy známych rozprávok (Juraj Bocian)

13,00 hod Skautské hry – nechajte sa zlákať do sveta hier od našich skautov

14,00 hod Tvorenie so sušenými kvetmi pre veľkých i malých

15,00 hod Skautské hry

16,00 hod Tvorivé dielne – Ježibabky (Bohumila Žilavá)

17,00 hod Divadielkovo – vytvorme si spolu vlastné divadlo od kulís po kostýmy

18,00 hod Voňavé srdiečko – vyrob si sám (Alenka Čierna)

19,00 hod Rozprávka na dobrú noc (herec Vlado Seman)

SOBOTA

9,00 hod Detská jóga so Zuzkou Zdenkovou

10,00 hod English games – Komunikácia a hry pre deti po anglicky (Lenka Púpavová)

10,30 hod Materske centrum Sloník TO – Tvorivé aktivity pre najmenších až do večerných hodín -modelovanie bio hmot, cestovinové náhrdelníky, netradičné pohybové hry, maľovanie na kamene a pod.

10,30 hod Hry v prírode (KST Kamarát)

11,00 hod Divadielkovo – Dramatické interaktívne improvizácie s divadelníkom Jurajom Bocianom (spoločná tvorba divadla s deťmi)

12,00 hod VČELIČO – rozprávanie a ukážky zo života včiel s Ritou Novosadovou

13,00 hod Hľadanie pokladu (KST Kamarát)

14,00 hod Bližšie k stromom – aktivity pre deti, ktoré budú zamerané na osvetovo zábavné vnímanie stromov ( Klub ochrancov zelene (KOZEL) – Dana Ševčíková)

15,30 hod Divadlo Farmár Dodo Nešika – detskí diváci sa hravou formou oboznámia so zázrakmi prírody, vďaka ktorým je možné aby vznikol na našej Zemi život (Záhorácke divadlo)

16,00 hod Postavičky z látky – vystrihni, zaši, vymaľuj (Alenka Čierna)

16,30 hod Divadielkovo – vytvorme si spolu vlastné divadlo

18,00 hod Tvorivé dielne pre veľkých i malých

19,00 hod Veľké divadelné predstavenie – interaktívne divadlo detí pod vedením Juraja Bociana

Počas celého festivalu vás čaká – indiánska osada, jazda na koňoch, streľba z luku, maľovanie na tvár, skákací hrad, chodule, laná, zapožičanie spoločenských hier a hlavolamov…

NEDEĽA

8,30 hod Detská jóga so Zuzkou Zdenkovou

9,00 hod English games – Komunikácia a hry pre deti po anglicky (Lenka Púpavová)

Sprievodný program – dospeláci

PIATOK

13,00 hod Workshop – vlastné bosonohé sandálky Huaraches – S malou zručnosťou vyčarujeme s uzlíkmi a korálikmi hotové umelecké diela, čo človek, to jedinečná sandála (Zuzana Agová)

14,00 hod Tvorenie so sušenými kvetmi pre veľkých i malých

15,00 hod Tanečná škola – učenie tanca pod vedením troch tanečníkov (Ivan Sivčák, Zuzana Sivčáková, Eva Kuníková)

15,30 hod Fest Dobrá Partička s divadelníkom Jurajom Bocianom – zábavné improvizácie

16,00 hod Workshop – vlastné bosonohé sandálky Huaraches

SOBOTA

8,00 hod Hathajoga dospeláci

9,00 hod VČELIČO – všetko čo vás zaujíma zo života včiel s Ritou Novosadovou

10,30 hod Tanečná škola – učenie tanca pod vedením troch tanečníkov (Ivan Sivčák, Zuzana Sivčáková, Eva Kuníková)

11,00 hod Človek a strom v sídelnom prostredí – rozprávanie z vlastných skúseností, nadobudnutých ako účastník správnych konaní, rady, čo môžu samotní občania robiť v boji za zachovanie zelene (Dana Ševčíková)

12,30 hod Tanečná škola – učenie tanca

13,00 hod Workshop – vlastné bosonohé sandálky Huaraches

15,00 hod Zmeraj si silu – súťaž v preťahovaní lanom, beh na choduliach

16,00 hod Workshop – vlastné bosonohé sandálky Huaraches

17,30 hod Tanečná škola – učenie tanca

18,00 hod Hathajoga dospeláci

19,00 hod Tanečná škola – učenie tanca

Počas celého festivalu vás čaká Remeselné mestečko. Okrem remeselníkov tu môžete vidieť aj krátky workshop o spracovaní dreva v tokárni,ukážku z výroby kože, dekoračných predmetov i vyšívaných vecí. Dozviete sa niečo nové z bezodpadového života a vyskúšate tvorivé dielne, kde si sami vytvoríte svoj náramok priateľstva, sandálky či voňavé srdiečko.

Pridajte Komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *