Prvé zverejnené mená FestDobréRybníky 29.7.-1.8.2021

Ďalší ročník obľúbeného podujatia konajúceho sa vždy uprostred leta v kempingu Rybníky v katastri obce Opatovce okr. Trenčín veríme že bude v stanovenom termíne. Snažíme sa neleniť a aj tento ročník pripravujeme tak, aby bol ešte lepší, než ten posledný. Dovoľte nám preto oficiálne predstaviť prvé mená tohtoročných FestDobrýchRybníkov, ktoré sa udejú 29.7.-1.8.2021. Dávame do pozornosti aj to, že tento rok sa opäť napojíme na tradíciu, ktorú sme mali ešte v Jaslovských Bohuniciach a môžete sa tešiť aj na nedeľný plnohodnotný program. Už zakúpené zvýhodnené permanentky tak budú v platnosti aj pre tento ďalší deň. Nuž jednoducho, kto nelení… tak ten sa raduje a slušne ušetril 🙂
Doposiaľ zverejnené mená FDR21: POKÁČ (jedna z najväčších súčasných hviezd v ČR), MARIEN, ALLAN MIKUŠEK, ROMAN HORKÝ (KAMELOT), DIVOZEL, NEZNÁMI, VOXEL, JURAJ ĎURI HNILICA (finalista CS talent), NOVÝ ROWNAK, GERALD CLARK (JAR), PETER JUHÁS (finalista CS talent), IRISH ROSE, JANA MÁČOVSKÁ, KATEA, JANA KRIŠTOF LEHOTSKÁ, DEART, PELAMI, ĽUBO KONEČNÝ, FUNNY BEANS, ROBO HULEJ, MARIO GLANIS ZEMAN, RUDY BUJNA, PLTNÍCI, JASOŇ, ROBO POLEŠENSKÝ, MILAN MILOŠ ANTOL, IVAN CALI PODOLSKÝ BRONTOSAUŘI REVIVAL, …a veľa ďalších, ktorých budeme postupne zverejňovať
Podujatie, ktoré sa v roku 2016 presťahovalo z Jaslovských Bohuníc (FestDobréBohunice) na nové miesto a nesie názov FestDobréRybníky. Snažíme sa ukázať menej známe kapely a interpretov, ale aj legendy prevažne folk, country, bluegrass a príbuzných žánrov. Rodinný festival si každým rokom získava obľubu nielen u trampov, skautov, nadčencov western štýlu, ale snažíme sa podporovať, či edukovať i v oblasti enviro, podporujeme remeslá a tradície. Po úspešnom ročníku 2020, kedy i napriek opatreniam a obmedzeniam (z hľadiska nariadení vlády a úradu zdravotníctva) sme vďační za úžasnú podporu komunity a veríme, že i nasledujúci ročník bude podobne v priateľskom a kamarátstkom duchu.
Postupne budeme zverejňovať prvé mená. Veľmi Vám ďakujeme za podporu, či za zakúpenie vstupenie v predpredaji cez info@festdobre.sk, alebo ticketingové spoločnosti.
vstupenky:
podujatie sa začína vo štvrtok 29.7.2021 FestDobrouBrnkačkou a prekvapením. Podujatie tentokrát bude končiť až v nedeľu 1.8.2021 v poobedných hodinách. Vraciame sa tak ku tradícii, ktorú sme mali ešte v Jaslovských Bohuniciach. Celková cena permanentky na všetky dni od štvrtka do nedele:
I. vlna od 29.7.2020-31.12.2020 v hodnote 16,-eur
II. vlna od 1.1.-30.4.2021 v hodnote 18,-eur
III. vlna od 1.5-30.6.2021 v hodnote 20,-eur
IV.vlna od 1.7-29.7.2021 v hodnote 23,-eur
na mieste: 28,-eur
viac informácií aj na Rádiu FestDobráMuzička ( http://festdobre.sk/radio-fest-dobra-muzicka/ ) a v skupine:

https://www.facebook.com/groups/festdobre

Pridajte Komentár