FestDobrýKežmarok už túto sobotu s hviezdnym obsadením

Prvú augustovú sobotu sa podarilo prilákať na nádvorie kežmarského hradu troch hudobníkov, ktorých spája výborná energia, neodolateľná charizma a fenomenálna muzikálnosť. Druhý ročník podujatia FestDobrýKežmarok sa udeje od 19:00 hodiny na nádvorí kežmarského hradu čo predurčuje spolu so špičkovými hudobníkmi asi najromantickejší a najúžasnejší hudobný zážitok tohto leta. Juraj Ďuri Hnilica je verejnosti známy nielen ako finalista súťaže ČeskoSlovensko má talent, ale aj strhujúcou energiou, ktorou dokáže rozhýbať celé davy. S piesňami, ktoré dokážu nielen rozospievať divákov, ale i chytiť za srdce sa predstaví už o 19:00 hodine. Nádvorie kežmarského hradu už zažilo nejednu hviezdu a je pre to výnimočné, že sa po druhý krát predstaví na tomto podujatí aj svetový bluesman a pesničkár z Južnej Afriky Gerald Clark, ktorý sa radí i k najvplyvnejším muzikantom afrického kontinentu. 
Záver podujatia bude patriť ďalšiemu fenomenálnemu muzikantovi MAOKovi, ktorý je známy aj zo spolupráce na filmoch Pavla Barabáša, či Juraja Jakubiska. Snivé až mysticky ladené skladby MAOKa sú charakteristické a ľahko rozpoznateľné a predurčujú romantický až hĺbavý záver podujatia v nočných hodinách na kežmarskom hrade.

Organizátor Ivan Cali Podolský vsadil tentokrát na skĺbenie neuveriteľných hudobných talentov, úžasnej energie a charizmy, čo predurčuje výnimočný zážitok. V prípade nepriazne počasia je prichystaný priamo na nádvorí veľkokapacitný stan a tak sa podujatie bude konať v suchu za každého počasia. 

Vstupenky na FestDobrýKežmarok za naozaj symbolickú cenu 8,-eur je možné zakúpiť aj v predpredaji v sieti Ticket-Art https://www.ticket-art.sk/festivaly/festdobrykezmarok-2019-15904/ . udalosť na fb: https://www.facebook.com/events/346404319406218/

Pridajte Komentár