Organizačné pokyny FestDobréRybníky 2019

Organizačné pokyny FestDobréRybníky 2019

Vstup do areálu je možný od štvrtka 14:00. Prosíme, aby ste akceptovali tento čas nakoľko i my potrebujeme zabezpečiť pre Vás všetky stavby a z hľadiska i Vašeho komfortu a bezpečnosti je to nevyhnutné. Ukončenie festivalu je v nedeľu v doobedňajších hodinách.

Cena za sprchy, bazén i toalety je zohľadnená už v cene permanentky a nebude účtovaná zvlášť.
 
Ak prídete s autom, alebo karavanom v čase od štvrtka 14:00 do piatka 15:00 a ak to bude ešte možné z kapacitných dôvodov budete môcť zaparkovať v areáli za poplatok, ktorý si účtuje prevádzkovateľ autokempingu / cenník za jeden deň a noc: auto pri stane: 5,- eur, karavan: 8,- eur
. Avšak upozorňujeme, že prívod elektriny ako i priestory sú limitované z kapacitných dôvodov.
S autom a ani s prívesom nebude možné odísť z týchto priestorov do nedele ranných hodín.
Vstup do tohto autostanového a karavanového mestečka je označený z boku areálu z východnej strany od príjazdovej cesty povedľa kanála Váhu.
Pre ostatných príchodzích je vyčlenené bezplatné asfaltové parkovisko z hlavnej bánoveckej cesty. Vjazd oproti firme DALITRANS/ čerpačke DALIOIL. Cez toto parkovisko prejdete až k hlavnému vstupu a stanovému mestečku, ktoré je v areáli po ľavej strane. Pri vstupe nájdete orientačné značenie.
 
V rybníku je oficiálny zákaz kúpania. Na osvieženie Vám poslúži bazén, prípadne vyhradená zóna pri pláži.
 
Ak chcete používať vlastné lode – jedine s plávacími vestami a bez motora. Na mieste pôsobí hasičská hliadka so záchranným člnom a žiadame dodržiavať jej pokyny.
Festival je dogfriendly a horsefriendly avšak žiadame, aby ste mali svojich miláčikov na vôdzke a prípadné exkrementy si po nich zbierali. Nedopustili tiež aby značkovali stany, či príslušenstvo festivalu (ako ohrady, ploty, banery, či reproduktory.

Pridajte Komentár