festdobrérybníky pohoda festdobre countryfest bohunice opatovce folk country

FestDobréRybníky 2019 s prvými menami

FestDobréRybníkyFestDobréRybníky v roku 2019 (exFestDobréBohunice) privítajú aj už zabookované kapely a interpretov ako: fenomenálny juhoafrický bluesman a pesničkár Gerald Clark, legenda folkového neba Žalman a spol, stálica našeho festivalu Roman Horký (KAMELOT), legendárnu skupinu POUTNÍCI, WOLFSHEART ft. ROBERT HORAK (AT),,… predstaví sa aj JURAJ ĎURI HNILICA, KALUMET, THE FATHERS, CIRCUS PROBLEM, KARPATSKÉ HORKÉ, JANKO SVETLAN MAJERČÍK, CAFE EDIT, PLTNÍCI, FUNNY BEANS, CANDY FLOSS, PELAMI, KATEA, … a veľa ďalších, ktorých budeme postupne zverejňovať.

Nebudú chýbať ani remeselné trhy, workshopy, prednášky, rozhovory, súťaže a atrakcie.

Vstup do areálu je možný od štvrtka 14:00. Prosíme, aby ste akceptovali tento čas nakoľko i my potrebujeme zabezpečiť pre Vás všetky stavby a z hľadiska i Vašeho komfortu a bezpečnosti je to nevyhnutné. Ukončenie festivalu je v nedeľu v doobedňajších hodinách.


Cena za sprchy, bazén i toalety je zohľadnená už v cene permanentky a nebude účtovaná zvlášť.

Pre tento rok máme pre Vás pripravené viaceré pozitívne prekvapenia a o novom rozložení a architektúry areálu Vás čoskoro budeme informovať. Samozrejme budete mať možnosť stanovať aj v kľudovej zóne a bude možné i stanovanie pri aute.


Ak chcete používať vlastné lode – jedine s plávacími vestami a bez motora. Na mieste pôsobí hasičská hliadka so záchranným člnom a žiadame dodržiavať jej pokyny.
Festival je dogfriendly a horsefriendly avšak žiadame, aby ste mali svojich miláčikov na vôdzke a prípadné exkrementy si po nich zbierali. Nedopustili tiež aby značkovali stany, či príslušenstvo festivalu (ako ohrady, ploty, banery, či reproduktory.

PREDPREDAJ: 200ks za akciovú predpredajovú cenu: 10,-eur a len do 1.1.2019. Cena od 1.1 je 14,- eur a postupne bude zvyšovať. Na mieste: 20,- eur
predpredaj aj na: info@festdobre.sk

Pridajte Komentár