10 dôvodov prečo FestDobréRybníky už o týždeň :-)

Priatelia, kamaráti, fanúšikovia. Už sa nám to blíži… už o týždeň sa stretneme na pokračovaní podujatia FestDobréBohunice, ktoré sme boli nútení presťahovať po 9 rokoch z Jaslovských Bohuníc. Ale dobre sa stalo, máme krásny a väčší areál, ktorého su majiteľmi super ľudia. Rybníky na Farma Ryby majú veľký potenciál. Už tradične som si pre Vás pripravil bohatý hudobný program, kde sa môžete tešiť aj na: WABI DANĚK, ALLAN MIKUŠEK, COP, NEZNÁMI, ROMAN HORKÝ/KAMELOT, BOBOVA DIÉTA, JAROSLAV SAMSON LENK, KATEA, POUTNÍCI, KALUMET, RENÉ SOUČEK, MINCE VO FONTÁNE, TRAMPAS, LEKRA, JANKA MÁČOVSKÁ,… a veľa veľa ďalších. Ak ešte váhate, či prísť, tak tu je minimálne 10 bodov prečo ÁNO 🙂 :
Ak ešte váhate tu je zopár typov, čo by Vám mohli pomôcť v rozhodovaní:

1. Máme mokrý variant! Ak by bolo naozaj veľmi zlé počasie (čo samozrejme nebude, lebo podľa predpovedí má byť pekne) tak máme k dispozícii priamo v areáli veľkú halu, kde sa vmestí aj niekoľko tisíc ľudí, po bokoch su balíky slamy, takže sa v prípade zlého počasie, či evakuácie máme kam schovať.
2. Ešte stále si môžete cez info@festdobre.sk zakúpiť zvýhodnené vstupenky (2ks za 25,- eur, kde ušetríte až 7 eur oproti kúpe na mieste). Ak ste traja, či piati napíšte do správy a možno Vás bude čakať milé prekvapenie 🙂 Samozrejme nám tým veľmi pomáhate keď zakúpite v predpredaji.
3. Sme jeden z najpriateľskejších festivalov a snažíme sa, aby ste sa u nás cítili naozaj dobre. Okrem toho, na čo ste boli zvyknutí z 9 ročníkov FestDobréBohunice pribudlo kopec noviniek a posilnili sme aj remeselné mestečko, workshopy, atrakcie, súťaže, hry a prednášky.
4. Parkovanie máte zabezpečené priamo z hlavnej cesty oproti DALITRANS čerpačke na asfaltovej ploche pre niekoľkotisíc áut. pre tích, ktorí chú stanovať pri aute bude táto možnosť za poplatok ak prídu vo štvrtok a odídu najskôr v nedeľu ráno. Je možnosť parkovať aj s karavanom.
Parkovanie na asfaltovom parkovisku je bezplatné. Stanovanie bez auta je bezplatné.
5. Okrem množstva stánkov s klasickým občerstvením a viacerými druhmi piva máte k dispozícii aj FestZdravéMestečko, kde nájdete aj vegánsku a vegetariánsku kuchyňu
6. Okrem pevných záchodov, samozrejme sú k dispozícii aj mobilné toalety. Na to aby ste sa nemuseli umývať v rybníkoch, alebo v bazéne, ktorý máte tiež k dispozícii (čiže plavky sú nutnosť!) sme pre Vás zabezpečili aj sprchy.
7. svojho štvornohého miláčika, pokiaľ je socializovaný a dobre sa správa si môžete zobrať so sebou. Avšak je veľmi dôležité si po ňom upratovať exkrementy a mať ho pri sebe na vôdzke. Naozaj treba byť tolerantní k ostatním, ktorí sa napríklad aj boja havkov! Aby sme nemuseli toto privilégium v budúcnosti prehodnotiť
8. Doprava na FestDobréRybníky je veľmi jednoduchá. Priamo z diaľnice D1 zídete na Trenčín Juh a po 600 metroch ste na festivale. Na bycikli z TN, či NM je to popri biskupskom kanáli naozaj len na skok a táto trasa je veľmi obľúbená. Okolie Váhu, ktorý je len pár desiatok metrov od podujatia predurčuje na krásne vychádzky. Príchod z vlakovej stanice Kostolná – Záriečie je peši len 20 minút.
9. Tento rok sme si pre Vás prichystali veľa prekvapení a aj noviniek. Konečne budeme mať FestDobrýTáborák, o ktorý sa nám postarajú skauti a otvorí nám ho Roman Horký a budeme si hrať pesničky až do rána. Ale čaká toho na Vás veľa veľa veľa…
10. Moc sa tešíme na FestDobríchĽudí a bude nám spoločne viac než festdobre.
ĎAKUJEME, že zdieľate a že pozývate všetkých svojich priateľov na FestDobréRybníky (pokračovanie FestDobrýchBohuníc po presťahovaní sa z Jaslovských Bohuníc )
Ste viac než festdobrí! Ste úžasní! 🙂
‪#‎festdobre‬ ‪#‎festdobrerybniky‬ ‪#‎festdobrebohunice‬ ‪#‎fest‬ ‪#‎opatovce‬ ‪#‎festival‬ ‪#‎festivaly‬

0 komentárov k článku “10 dôvodov prečo FestDobréRybníky už o týždeň :-)Pridajte vlastný →

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *